Poznaj grono partnerskich firm i instytucji,
które w tym roku wspierają Kobietę z Wiggorem.


Partner Główny

Jesteśmy jednym z największych międzynarodowych przedsiębiorstw handlowych. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy coraz lepsze wyniki i zawsze gramy fair. Inwestujemy w rozwój każdego pracownika, stawiamy na motywację i zaangażowanie. Oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Jako jeden z wiodących europejskich przedsiębiorstw w sektorze handlu detalicznego jesteśmy także wiarygodnym pracodawcą, oferującym swoim pracownikom wiele możliwości. Mamy bogatą ofertę stanowisk pracy i programy rozwoju zawodowego. Charakteryzuje nas różnorodność i sukces gospodarczy: rozwijamy się nieprzerwanie od ponad 80 lat. Zrównoważony rozwój gwarantuje poczucie bezpieczeństwa.

Każdego dnia realizujemy założone przez nas cele i dbamy o to, by współpraca naszych pracowników opierała się na wzajemnym zaufaniu. Otwarte i koleżeńskie relacje to podstawa naszej kultury pracy w zespole. Dzięki temu, a także dzięki wielu innym zaletom, które mamy do zaoferowania, uznawani jesteśmy za jednego z najatrakcyjniejszych pracodawców w branży handlowej.

Jest wiele powodów, dla których warto stać się częścią naszego zespołu. Jednym z nich, z czego jesteśmy szczególnie dumni, jest zadowolenie naszych pracowników. Potwierdzają to badania ankietowe przeprowadzane cyklicznie wśród pracowników naszej firmy.

 

Partner

 

Partner

 

Partner

 

Partnerzy Metamorfozy

Partnerzy Nagrodowi

Partnerzy Warsztatowi

 


Danuta Duszeńczuk
Propagatorka idei edukacji finansowej, absolwentka Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, aktualnie realizująca się zawodowo w polskiej firmie informatycznej na stanowisku kierowniczym. Autorka dwóch poradników dla kobiet pt. “Pieniądze dla Pań. Krótki kurs finansów dla każdej z nas” oraz “Kariera dla Pań. Krótki kurs rozwoju zawodowego dla każdej z nas”. Jej blog Kobiece Finanse znalazł się w maju 2014 w pierwszej 10 najlepszych blogów spośród 105 zgłoszonych do konkursu Money.pl na Ekonomiczny Blog Roku 2014, a także zajął 3 miejsce w rankingu Top 10 Blogów Ekonomicznych magazynu Press w czerwcu 2014.

W ramach warsztatów Kobieta z Wiggorem poprowadzi spotkanie “Budżet domowy krok po kroku – czyli jak bez bólu ogarnąć swoje finanse finanse?“.