Tegoroczna edycja przypada na daty 24-27 kwietnia. Poniżej znajdziesz szczegółowy harmonogram warsztatów, jakie zaplanowałyśmy na te cztery dni.

 METAMORFOZA
8 marca


Czy też masz czasami wrażenie, że Twój wygląd nie odzwierciedla tego, kim jesteś? Razem z zespołem specjalistów:fryzjerki, stylistki i wizażystki, postaramy się temu zaradzić! Co roku poprzez konkurs wybieramy jedną studentkę, która przejdzie pod ich okiem metamorfozę, zakończoną profesjonalną sesją zdjęciową. Efekty przemiany będą widoczne nie tylko w lustrze, ale i na naszych plakatach. Ta sama osoba stanie się twarzą Kobiety z Wiggorem 2017!


WARSZTATY & PRELEKCJE
24-27 kwietnia


Podzieliłyśmy projekt na 5 pionów, żebyś mogła łatwo znaleźć to, co interesuje Cię najbardziej:


PRZYCIĄGNIJ SPOJRZENIA – Pion warsztatów z zakresu wizażu, autoprezentacji czy stylizacji. Jednym słowem, wszystko, co kobieta powinna wiedzieć, aby prawidłowo o siebie dbać i przyciągać spojrzenia innych.

POSZERZ HORYZONTY – Wieloaspektowe szkolenia i wykłady poświęcone rozwojowi osobistemu. Z pewnością pomogą współczesnym kobietom radzić sobie z problemami, które stawia przed nimi życie.

BĄDŹ ŚWIADOMA – Blok warsztatów budujących świadomość w zakresie profilaktyki zdrowotnej oraz zdrowego stylu życia. W końcu, dla kobiety zdrowe ciało to zdrowy duch!

WYZWÓL ENERGIĘ – Nic tak nie dodaje rumieńców jak aktywność! Z tego powodu cały pion szkoleń związałyśmy ze sportem, treningiem fitness, a także bardziej rozrywkowymi zajęciami, takimi jak paintball czy gokarty.

FENOMENALNE POŁĄCZENIE – Niektóre warsztaty organizujemy we współpracy z bliźniaczym projektem fenoMEN. W tłumaczeniu – oprócz dobrej zabawy możesz tam znaleźć kilku facetów, którym trzeba uświadomić, co to znaczy „grać jak baba”. 😉

 

GALA & AFTERPARTY
27 kwietnia


W ostatni dzień projektu odbędzie się uroczysta Gala Finałowa. Zaproszenia na Galę będziemy rozdawać podczas warsztatów, dlatego pamiętaj, żeby się na nich pojawić. Podczas uroczystości przemówienie wygłosi nasz Gość Specjalny – tożsamość na razie pozostanie niespodzianką. 😉 Oprócz oczywistej przyjemności spotkania i porozmawiania z naszym Gościem, będziesz mogła również wygrać wartościowe nagrody. Dresscode: kiecka.
Po Gali, razem z projektem fenoMEN zapraszamy na Afterparty, które odbędzie się na terenie Zaprzegubia przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Wstęp na imprezę jest otwarty dla każdego.